Przypominamy, że Fundacja Szkolna "DONA" jest Organizacją Pożytku Publicznego. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wskazanie Fundacji jako uprawnionej do otrzymania 1% należnego podatku w Państwa zeznaniu podatkowym. KRS 0000083960


Sukcesy

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowne przez Małopolskie Kuratorium Oświaty

szkoła podstawowa

języka angielskiego
etap wojewódzki

  • Grzegorz Michałek
  • Bartosz Procyk
  • Franciszek Urbański

etap rejonowy

  • Aniela Jakimowicz
  • Miłosz Janikowski
  • Katarzyna Łukasiewicz
  • Sylwia Stanaszek

matematyczny
etap wojewódzki

  • Karolina Mazan
  • Franciszek Urbański

etap rejonowy

  • Karolina Dorosz
  • Katarzyna Łukasiewicz
  • Bartosz Procyk

humanistyczny
etap wojewódzki

  • Rozalia Bogdan

gimnazjum

chemiczny
etap wojewódzki

  • Tomasz Kałużny

etap rejonowy

  • Artur Michałek

języka angielskiego
etap wojewódzki

  • Tomasz Mazur

etap rejonowy

  • Artur Michałek

historyczny
etap rejonowy

  • Maciej Franczak
  • Luiza Krzepkowska


matematyczny
etap rejonowy

  • Luiza Krzepkowska
  • Artur Michałek


języka francuskiego
etap wojewódzki

  • Jan Gąsior

biologiczny
etap rejonowy

  • Piotr Musiał

informatyczny
etap rejonowy

  • Konrad Kubczyk

geograficzny
etap rejonowy

  • Aleksandra Banaś

XX Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

kat. proza
II miejsce

  • Katarzyna Łukasiewicz

kat. proza
wyróżnienie

  • Julia Świerkosz

XXII Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

inscenizacja
I miejsce

  • uczniowie kl. VI

recytacja
wyróżnienie

  • Stanisław Baktaş
  • Hanna Stępień

poezja
II miejsce

  • Weronika Ziętek

wiedza
wyróżnienie

  • Franciszek Urbański

Inne konkursy

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Śladami Leona Wyczółkowskiego - pejzaż w twórczości artysty"
zakwalifikowano do wystawy prace fotograficzne

  • Antoni Krawiec
    1. "Ogrody Muzeum Archeologicznego z widokiem na Wawel"
    2. "Wawel od strony Wisły"

XV Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych
I miejsce

  • Drużyna w składzie: Marceli Cempla, Wojciech Chmura, Miłosz Janikowski, Piotr Kilian, Jan Kościółek (KRÓL STRZELCÓW), Tymoteusz Piernaczyk, Mikołaj Plata, Tomasz Stanaszek, Wojciech Szuba, Maksymilian Żygłowicz

I Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Krakowskich Szkół Niepublicznych
I miejsce

  • Drużyna w składzie: Franciszek Bunar, Wojciech Chmura, Patryk Dzięgiel, Jakub Gąsior, Mateusz Nowak, Aleksandra Pastuszko, Maks Satora, Tomasz Stanaszek (KRÓL STRZELCÓW), Antoni Zamorski, Maks Żygłowicz

XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej
etap diecezjalny

  • Natalia Szuba

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny EMOCJE
wyróżnienie

  • Jadwiga Giza