Sukcesy

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowne przez Małopolskie Kuratorium Oświaty

szkoła podstawowa

języka angielskiego
laureaci

  • Grzegorz Michałek
  • Franciszek Urbański

finalista

  • Bartosz Procyk

matematyczny
finaliści

  • Karolina Mazan
  • Franciszek Urbański

humanistyczny
finalistka

  • Rozalia Bogdan

gimnazjum

chemiczny
finalista

  • Tomasz Kałużny

języka angielskiego
finalista

  • Tomasz Mazur

języka francuskiego
laureat

  • Jan Gąsior

XX Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży

kat. proza
II miejsce

  • Katarzyna Łukasiewicz

kat. proza
wyróżnienie

  • Julia Świerkosz

XXII Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

inscenizacja
I miejsce

  • uczniowie kl. VI

recytacja
wyróżnienie

  • Stanisław Bektaş
  • Hanna Stępień

poezja
II miejsce

  • Weronika Ziętek

wiedza
wyróżnienie

  • Franciszek Urbański

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

nagroda
klasa 2

  • Maria Maciejowska

wyróżnienie
klasa 2

  • Radosław Procyk
  • Maksymilian Rozwadowski

nagroda
klasa 6

  • Karolina Dorosz

wyróżnienie
klasy 5-6

  • Jadwiga Giza
  • Zofia Chomicka-Bindas
  • Bartosz Procyk

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

kat. "Żaczek" (kl. II)
wynik bardzo dobry

  • Maksymilian Rozwadowski

wyróżnienie

  • Tadeusz Cichowski
  • Karolina Wista

kat. "Maluch" (kl. III-IV)
wyróżnienie

  • Stanisław Bektaş

kat. "Beniamin" (kl. V-VI)
wynik bardzo dobry

  • Bartosz Procyk
  • Franciszek Urbański
  • Jan Kościółek

wyróżnienie

  • Wojciech Szuba
  • Karolina Dorosz
  • Miłosz Janikowski
  • Karolina Mazan
  • Zofia Chomicka-Bindas
  • Katarzyna Łukasiewicz

kat. "Kadet" (kl. Ig-IIg)
wyróżnienie

  • Jacek Gołębiowski

Inne konkursy

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Śladami Leona Wyczółkowskiego - pejzaż w twórczości artysty"
zakwalifikowano do wystawy prace fotograficzne

  • Antoni Krawiec
    1. "Ogrody Muzeum Archeologicznego z widokiem na Wawel"
    2. "Wawel od strony Wisły"

XV Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych
I miejsce

  • Drużyna w składzie: Marceli Cempla, Wojciech Chmura, Miłosz Janikowski, Piotr Kilian, Jan Kościółek (KRÓL STRZELCÓW), Tymoteusz Piernaczyk, Mikołaj Plata, Tomasz Stanaszek, Wojciech Szuba, Maksymilian Żygłowicz

I Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Krakowskich Szkół Niepublicznych
I miejsce

  • Drużyna w składzie: Franciszek Bunar, Wojciech Chmura, Patryk Dzięgiel, Jakub Gąsior, Mateusz Nowak, Aleksandra Pastuszko, Maks Satora, Tomasz Stanaszek (KRÓL STRZELCÓW), Antoni Zamorski, Maks Żygłowicz

XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej
etap diecezjalny

  • Natalia Szuba

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny EMOCJE
wyróżnienie

  • Jadwiga Giza

Krakowska Matematyka
laureatka 3 miejsca

  • Karolina Mazan