Przypominamy, że Fundacja Szkolna "DONA" jest Organizacją Pożytku Publicznego.
W związku z tym zwracamy się z prośbą o wskazanie Fundacji jako uprawnionej do otrzymania 1% należnego podatku w Państwa zeznaniu podatkowym.
KRS 0000083960
Więcej tutaj

Życzenia Świąteczne

 

Organizacja pracy szkoły podczas egzaminów gimnazjalnych

Zbiórki przed wycieczkami przy ul. Stromej 10 (pracownia komputerowa)

Klasy 1-3 szkoły podstawowej

23 IV (środa) - olimpiada sportowa na Kolnej
Wyjazd o 8:30.
Powrót do szkoły ok. 13:30.
24 IV (czwartek) - "Japonia wczoraj i dziś" w Centrum Sztuki Japońskiej MANGGHA
Wyjście o 9:00.
Powrót do szkoły ok. 13:30.
25 IV (piątek)
- zajęcia w Klubie Squash'a
Wyjście o 8:15.
Powrót do szkoły ok.13:30.

Klasy 4-6 szkoły podstawowej

23 IV (środa) - wycieczka do Wieliczki (Zamek Żupny)
Zbiórka przy Placu Serkowskiego o godz. 8:00.
Powrót do szkoły około 14:30.
24 IV (czwartek) - wyjście do kina - zajęcia w Cinema Park - Cinema City Bonarka. Program edukacyjny "Przełącz się na ekologię"
Zbiórka o 8:50.
Powrót do szkoły około 13:30.
25 IV (piątek) - kurs pierwszej pomocy przy ul. Rejtana 2
Zbiórka o 8:25.
Koniec zajęć około 12:30.

Klasy 1-2 gimnazjum - dni wolne od zajęć.

Uwagi:
Świetlica poranna od 7:30 w pracowni komputerowej (ul. Stroma 10/1).
Świetlica popołudniowa bez zmian.

 

Kółko historyczno - plastyczne SZKOŁA PODST.

W najbliższą sobotę - 12 kwietnia uczestniczymy w zajęciach pt. "W kręgu kultury i legend żydowskich" w Centrum Kultury Żydowskiej "Galicja" .
Zbiórka przed Muzeum Etnograficznym o godz. 10:30 przy Placu Wolnica.

Pamiętajcie o:
- 10zł (bilet wstępu)
- zeszycie na odznakę
- drugim śniadaniu
- bilecie MPK

Zapraszają:
p. Marta i p. Michał

 

Akademia Filmowa - gimnazjum

Film: "Jeździec wielorybów". Projekcja: poniedziałek 14.04, godz. 8.00, sala czerwona, I piętro.

 

Organizacja podczas rekolekcji w dn. 8-9 kwietnia

Klasy I-III
rekolekcje odbywają się w szkole

8 IV (wtorek) - rekolekcje w godzinach od 8:30 do 10:00

9 IV (środa)
- rekolekcje w godzinach od 8:30 do 10:00
po 10:00 uczniowie klasy III mogą skorzystać ze spowiedzi.

Klasy IV-VI
rekolekcje odbywają się w salkach katechetycznych

8 IV (wtorek) - rekolekcje odbywają się od 8:45 do 10:30

9 IV (środa) - rekolekcje odbywają się od 8:45 do 10:30
po 10:30 uczniowie mogą skorzystać ze spowiedzi w kościele.

Klasy gimnazjalne
rekolekcje odbywają się w kościele

8 IV (wtorek) - rekolekcje odbywają się od 11:00 do 12:00
po 12:00 uczniowie mogą skorzystać ze spowiedzi w kościele.

9 IV (środa) - rekolekcje odbywają się od 12:00 do 13:30

Msza Święta dla wszystkich uczniów w środę o 10:45

Uwagi:
We wtorek - basen bez zmian.
W środę - nie ma lekcji na Kolnej. Kl. 4-6 - marszobiegi w parku. Klasy gimnazjalne - idą do domu.

 
Sukcesy uczniów

IX edycja Międzyszkolnego Konkursu o Krakowie „Krakusek”

Laureatka III miejsca
Jadwiga Giza z klasy 3 szkoły podstawowej

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Małopolskie Kuratorium Oświaty

Laureaci:

GIMNAZJUM

konkurs z fizyki

G. Łukasiewicz

konkurs z języka angielskiego
D. Mazur

konkurs z informatyki
R. Łączak

konkurs z historii
M. Gruziel

Finaliści:

GIMNAZJUM

konkurs z matematyki
F. Bańdur

konkurs z chemii
A. Garlicki

konkurs z biologii
J. Chrostowska

konkurs z języka angielskiego
N. Malec

konkurs z informatyki
F. Bańdur
M. Dutka

SZKOŁA PODSTAWOWA

konkurs humanistyczny
A. Franaszek - Traczewska

GRATULUJEMY!